آموزش

ارمغان رشد با فراهم کردن فضایی مجزا و مجهز برای امور آموزشی، کارگاه ها و دوره های آموزشی را در دو دسته عمومی و تخصصی برگزار می کند.
دوره ها و کارگاه های عمومی با هدف توانمند‌سازی و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه طراحی شده اند. مهارت های ارتباطی، روابط زوجین، فرزندپروری و والدگری از جمله موضوع هایی هستند که در دوره ها و کارگاه های عمومی پوشش داده می شوند. علاوه بر کارگا ه های که برای بزرگسالان برگزار می شود ، ارمغان رشد با بهره گیری از متخصصان حوزه کودک و نوجوان، کارگاه های مادرو کودک و کارگاه هایی مخصوص نوجوانان را نیز به اجرا خواهد گذاشت. شرکت در این دوره ها و کارگاه ها برای عموم آزاد است و ما در ارمغان رشد تلاش می کنیم که افراد از گروهای سنی مختلف و با دغدغه های متفاوت بتوانند از خدمات ما استفادده کرده و آموزش های مورد نظرشان را در محیطی مناسب و باکیفیت مطلوب دریافت کنند.
دوره ها و کارگاه های تخصصی با هدف ارتقا سطح دانش و توانمندسازی متخصصان حوزه سلامت روان طراحی شده اند. در بخش تخصصی تلاش خواهیم کرد که ابتدا با بهره گیری از دانش و تجربه اساتید سرآمد حوزه های مختلف، به ویژه رویکردهای روانپویشی، بخشی از خلا آموزش نظری را در این حوزه ها پرکنیم و در ادامه، با برگزاری دوره های سوپرویژن، آموزش های عملی را در اختیار متخصصان قرار دهیم. ما در ارمغان رشد تلاش می کنیم که با ارائه خدمات با کیفیت به متخصصان حوزه سلامت روان، آنها را در ارائه خدمات بهتر به مراجعانشان یاری نماییم.