تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره

رابطه سه نفره

تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره

تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره 750 465 ارمغان رشد

تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره ( رابطه جنسی سه نفره / تقسیم همسر با شخص سوم)
امروزه باتوجه به فرهنگ، مذهب، سن و روحیات زوج‌ها، فانتزی‌های جنسی در بین آن‌ها رواج پیدا کرده است که در حد تعادل و معقولانه بودن می‌تواند روابط جنسی را مستحکم‌تر کرده و به آن تنوع ببخشد. اما برخی از این فانتزی‌های جنسی، که گاها” نوعی اختلال و انحراف جنسی است؛ روابط را به صورت منفی تحت تأثیر قرار می‌دهد و به‌مرور باعث جدایی و خیانت زوج‌ها خواهد شد. تمایل به رابطه جنسی سه‌نفره یکی از اختلالات جنسی است که در برخی از زوج‌ها مشاهده می‌شود. درواقع زن و شوهر یا یکی از آن‌ها تمایل دارد تا فرد سومی (چه زن و چه مرد) در رابطه با آن‌ها شریک شده و یک رابطه جنسی سه‌نفره را تجربه کنند.

تنوع و تجربه حالات جدید در رابطه جنسی، یکی از مهم‌ترین دلایلی است که افراد تن به یک رابطه سه‌نفره می‌دهند. این تنوع نوعی اختلال اضطرابی در فرد است که قصد دارد از طریق این رابطۀ گروهی و تنوع طلبانه، نوعی فانتزی جنسی داشته باشد. گاهی اوقات تمایل همسر به رابطه جنسی سه‌نفره تنها در ذهن او شکل گرفته و او سعی می‌کند از این طریق و با خیال پردازی و به زبان آوردن آن، از رابطه جنسی‌اش لذت بیشتر ببرد و در دنیای واقعی، هیچ‌گاه قرار نیست که چنین اتفاقی برای او و همسرش رخ دهد. به‌هرحال عملی کردن یک رابطه جنسی سه‌نفره و یا فکر کردن به آن در هر دو صورت نوعی اختلال جنسی به‌حساب می‌آید و فرد دچار مشکل و انحراف جنسیتی شده که باید درمان شود.

یکی دیگر از دلایل تمایل افراد به رابطه جنسی سه‌نفره، بای سکشوال یا کشش جنسی به هر دو جنس زن و مرد است. در واقع فرد می‌خواهد در رابطه جنسی خود هم یک مرد حضور داشته باشد و هم یک زن. این اختلال در صورتی است که مرد از همسرش بخواهد یک رابطه سه‌نفره با یک مرد دیگر داشته باشند. در صورتی که علائم بای سکشوال را در همسر خود مشاهده کردید؛ بهتر است او را نزدِ یک متخصص سکس تراپ ببرید.

خیانت

عواقب رابطه جنسی سه‌نفره
در صورتی که در رابطه زناشویی خود دچار این مشکل شده‌اید و همسرتان از شما می‌خواهد که یک رابطه جنسی سه‌نفره با حضور یک مرد یا زن دیگر را داشته باشید؛ به هیچ عنوان خواسته او را قبول نکنید. این کار چه از نظر خیالی و چه به صورت واقعی، مشکلات زیادی برای رابطه‌تان به وجود می‌آورد؛ بنابراین در اسرع وقت با همسرتان به یک مشاوره با تجربه مراجعه کنید.

در رابطه جنسی سه‌نفره ریسک ابتلا به بیماری‌های مقاربتی زیادتر می‌شود. در این روابط احتمال ابتلا فرد به بیماری‌هایی مانند هرپس، سوزاک، سیفیلیس و… بیشتر می‌شود.

در این نوع روابط از آنجایی که مرد همسر خود را با یک مرد غریبه می‌بیند؛ شاید در همان لحظه برای آن مرد لذت‌بخش باشد اما به‌مرور می‌تواند بر روی غرور و افکار مرد تأثیر منفی بگذارد. در مقابل زنان نیز اعتمادبه‌نفس خود را از دست می‌دهند. در این نوع روابط معمولاً فرد و افراد حاضر دچار نوعی شرم، خجالت و افسردگی می‌شوند و از کار خود احساس ندامت دارند و این رابطه به‌مرور باعث می‌شود که افسردگی آن‌ها شدت پیدا کند.

درنهایت ثمره یک رابطه جنسی سه‌نفره به احتمال زیاد به خیانت منجر می‌شود. مرد یا زنی که این نوع اختلالات جنسی را در خود پرورش داده است؛ به مرور از این روابط ارضا نمی‌شود و سعی می‌کند فانتزی‌های جنسی خود را تغییر داده و با افراد بیشتری، رابطه جنسی داشته باشد. در این صورت اختلالات جنسی در او افزایش یافته و ممکن است به خیانت منجر شود.

اگر از نظر اسلام بخواهیم این نوع رابطه را بررسی کنیم؛ رابطه سه‌نفره به‌هیچ‌وجه تأیید نمی‌شود. رابطه جنسی سه‌نفره از نظر اسلام حرام است. بنابراین اگر مسلمان هستید حتی اگر همسرتان از شما این درخواست را داشته و در خواستۀ خود پافشاری می‌کند؛ به هیچ عنوان زیر بار نروید و خود را درگیر عواقب منفی و طولانی‌مدت آن نکنید و سریعاً به یک سکس تراب مراجعه نمایید.