چند نمونه از خیانت زوجین

خیانت

چند نمونه از خیانت زوجین

چند نمونه از خیانت زوجین 750 445 ارمغان رشد

وفاداری و تعهد در یک رابطه همیشه ستودنی است؛ وقتی شما یک رابطه متعهدانه را آغاز می‌کنید هیچ‌چیزی برای پنهان کردن از یکدیگر ندارید. اما امروزه همه ما در زندگی شخصی خود و یا در زندگی اطرافیان،حداقل یک نمونه‌ از خیانت را مشاهده کرده‌ایم. انواع مختلف خیانت وجود دارد که در مطلب‌های قبلی در مورد آن حرف زده‌ایم؛ در این مطلب می‌خواهیم چند نمونه از خیانت‌های زوجین را بازگو کنیم. بسیاری از ما در رابطه زناشویی و متعهدانه خود در حال خیانت به همسرمان هستیم؛ اما از آن خبر نداریم.

چند نمونه از خیانت احساسی به همسر
اگر شما در رابطه زناشویی خود با فرد سومی در ارتباط هستید که ازنظر احساسی و عاطفی شما را تأمین می‌کند؛ در مناسبت‌های مختلف به یاد یکدیگر هستید؛ از حرف زدن باهم لذت می‌برید؛ برای هم جاذبه جنسی دارید و این روابط باعث شده نسبت به همسرتان سرد باشید؛ به او ابراز علاقه نکنید و عشق و محبت خود را برای فرد سومی خرج ‌کنید در حال خیانت احساسی هستید.

اگر شما فرد تودار هستید و به هیچ عنوان به همسر خود به صورت زبانی ابراز محبت نمی‌کنید؛ اما با دوستان و همکاران خود رابطه نزدیک‌تری دارید؛ مثلاً با یکی از همکارانتان بیرون می‌روید؛ در مناسبت‌های مختلف به فکر او هستید؛ به او ابراز محبت می‌کنید و برای شما جاذبه جنسی دارد؛ در حال خیانت عاطفی هستید.

خیانت کلامی یکدیگر از خیانت‌های رایج در بین زوج‌ها است؛ درواقع فرد خیانت‌کار تنها برای صحبت کردن و درد و دل با یک فرد سوم رابطه برقرار می‌کند. در این مواقع این خیانت ممکن است در حد خیانت کلامی باقی بماند؛ اما به‌مرور باعث خیانت عاطفی و درنهایت خیانت جنسی شود.

خیانت

چند نمونه از خیانت جنسی به همسر
یکی از بدترین و بارزترین نوع خیانت خیانت جنسی است. در این شرایط شما نیاز جنسی خود را از طریق فردی به غیر همسرتان ارضا می‌کنید. به‌طور مثال اگر در رابطه جنسی با همسرتان سرد شده‌اید و تنها برای رفع این نیاز با افراد دیگر ارتباط برقرار کرده و نیاز جنسی‌تان را برطرف می‌کنید در حال خیانت جنسی هستید. این خیانت جنسی هم به شما و هم به همسرتان آسیب می‌زند؛ بهتر است با همسرتان حرف بزنید و در مورد توقعات و انتظارات جنسی به او اطلاعات دهید؛ مثلاً اینکه از چه کارهایی در رابطه جنسی خوشتان می‌آید و… .

امروزه با پیشرفت فناوری و بروز شبکه‌های اجتماعی، نوعی دیگر از روابط نیز به وجود آمده‌اند. در این نوع روابط افراد به صورت مجازی و تصویری به نیازهای جنسی هم می‌پردازند؛ بنابراین اگر شما از طریق این شبکه‌های اجتماعی و به صورت مجازی، نیازهای جنسی خود را رفع می‌کنید به‌نوعی در حال خیانت جنسی به همسرتان هستید.

چند نمونه از خیانت مجازی به همسر
همان‌طور که اشاره کردیم خیانت‌های عاطفی و جنسی در دنیای واقعی اتفاق می‌افتند؛ اما با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت این خیانت‌ها وارد دنیای مجازی نیز شده‌اند و افراد از طریق این فضاها و به صورت مجازی به خیانت عاطفی و جنسی مشغول هستند.

بنابراین اگر بیشتر زمان خود را در شبکه‌های مجازی می‌گذرانید؛ با افراد یا فرد خاصی به صورت اینترنتی در تماس هستید و ترجیح می‌دهید که در زمان‌های مناسب و آزاد خود به جای خوش گذرانی با همسرتان با این شخص به صورت مجازی در ارتباط باشید؛ در حال خیانت مجازی به همسرتان هستید. افرادی که مشغول خیانت مجازی هستند؛ از هر فرصتی استفاده می‌کنند و همیشه گوشی و لپ‌تاپ همراهشان است. ممکن است نصفه‌شب یا صبح زود بیدار شوند و به‌سرعت به سراغ گوشی همراه خود رفته و پیام‌ها را بررسی کنند. این افراد خیانت‌کار، در استفاده از گوشی و فضای مجازی محتاط هستند؛ برای بیشتر برنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان خود رمز گذاشته‌اند و به صورت محرمانه و مشکوک با گوشی خود تماس برقرار می‌کنند.

چند نمونه از خیانت مالی به همسر
خیانت مالی یکی دیگر از خیانت‌هایی است که امروزه در بین زوج‌ها دیده می‌شود. بسیاری از زن و شوهرها این عمل را انجام می‌دهند و نمی‌دانند در حال انجام نوعی خیانت هستند. وقتی شما حساب بانکی خود را از همسرتان پنهان می‌کنید؛ به‌صورت مخفیانه به دوست و خانواده خود پول قرض می‌دهید؛ چیزهایی جدید می‌خرید؛ اما همسرتان از آن اطلاعی ندارند؛ به‌نوعی در حال خیانت مالی به همسرتان هستید.