علائم و حالات زن بعد از خیانت

خیانت

علائم و حالات زن بعد از خیانت

علائم و حالات زن بعد از خیانت 750 488 ارمغان رشد

تغییرات ناگهانی در رفتار، تأکید بر حریم خصوصی بیشتر، سرد شدن میل جنسی و بسیاری دیگر از حالات و رفتارها، می‌توانند به‌تنهایی و در کنار هم نشانه‌هایی از خیانت زنان در زندگی مشترک باشند. امروزه باوجود اینترنت و تکنولوژی‌های مختلفی مانند گوشی همراه و لپ‌تاپ، خیانت همه‌گیرتر شده و در انواع مختلفی مشاهده می‌شود. طبق آمار 30 تا 60 درصد از مردم آمریکا در روابط خود حداقل یک‌بار خیانت کرده‌اند. بررسی‌ها نشان می‌دهند امکان خیانت در مردان بیشتر از زنان است؛ اما امروزه آمار خیانت زنان نیز روزبه‌روز بیشتر می‌شود.

در این میان برخی از مردان به علت علاقه بسیار زیاد به همسرشان نشانه‌های خیانت را در او نمی‌بینند و برخی دیگر آن‌قدر به همسرشان مشکوک هستند که هر نشانه‌ای را نمادی از خیانت زنشان تعبیر می‌کنند. در این مطلب می‌خواهیم به‌صورت مختصر نشانه‌ها و حالت زنان بعد از خیانت را بررسی کنیم. درصورتی‌که بیشتر این علائم و حالات را در همسر خود مشاهده کردید، بهتر است تا اطمینان کامل صبر کرده و قبل از هرگونه اقدامی با یک مشاوره صحبت کنید.

1- رفتار او در رختخواب تغییر کرده است
یکی از مهم‌ترین نشانه‌ها و حالات زن بعد از خیانت، تغییر رفتار او در رختخواب است. در این شرایط همسر شما سعی می‌کند از برقراری رابطه جنسی با شما دوری کند و یا برعکس، تجربیات او در برقراری رابطه جنسی بیشتر شده درحالی‌که قبلاً بسیار خجالتی و محافظه‌کار بود.

2- فضای بیشتری به شما می‌دهد
تا پیش‌ازاین همسرتان بر روی روابط شما حساسیت بیشتری داشت؛ پیام‌های شما را چک می‌کرد؛ سعی می‌کرد در محافل عمومی بیشتر در کنار شما دیده شود. اما یک زن بعد از خیانت، به همسر خود فضای بیشتری می‌دهد، بنابراین از این آزادی و فضای بیشتر خوشحال نشوید؛ زیرا این دلیل ممکن است یکی از دلایل خیانت زنان باشد.

3- به حریم خصوصی بیشتری نیاز دارد
ممکن است همسر شما به یک‌باره در مورد استفاده از گوشی همراه، شبکه‌های مجازی و تماس‌های خود محتاط‌تر شده و برای گوشی و برنامه‌های خود رمز قرار دهد. این رفتار محتاطانه و مرموزانه می‌تواند نشانه‌ای از خیانت زنان باشد.

4- حس حسادت به زنان در او کمرنگ‌تر شده است
ممکن است همسر شما تا پیش‌ازاین نسبت به زنان دیگر و روابط آن‌ها با شما حساسیت بیشتری نشان می‌داد و به آن‌ها حسادت می‌کرد، اما به یک‌باره نسبت به این نوع روابطتان بی‌توجه شده است.

5- لباس‌های جدید می‌خرد و بیشتر آرایش می‌کند
یک زن در صورت ایجاد یک رابطه عاشقانه جدید سعی می‌کند در طرز لباس پوشیدن و آرایش کردن خود تغییر ایجاد کند.

6- دروغ می‌گوید و از شما دوری می‌کند
درصورتی‌که احساس می‌کنید به‌تازگی همسرتان از شما دوری می‌کند یا برنامه‌های کاری و زندگی‌اش را با شما تطبیق نمی‌دهد یا به شما نمی‌گوید کجا می‌رود و از شما نیز در مورد رفت‌وآمدها و اتفاقات روزانه‌تان سؤال نمی‌پرسد و حتی رفتار مشکوکانه ای دارد و دروغ می‌گوید در این حالت ممکن است درحال خیانت کردن به شما باشد.

7- برنامه‌ریزی‌های مالی مشترکتان را تغییر می‌دهد
اگر با همسرتان در مورد برنامه‌ریزی‌های مالی بزرگی مانند سفر، خرید خانه و اجرا یک بیزنس حرف زده‌اید و به یک‌باره تصمیم خود را تغییر داده است؛ ممکن است چیزهایی برای پنهان کردن داشته باشد. همسرتان دیگر در مورد حقوق و کارت اعتباری خود حرف نمی‌زند و سعی می‌کند در این زمینه استقلال مالی داشته باشد و شما را در جریان امور مالی خود قرار نمی‌دهد.

8- در استفاده از فناوری تغییر رفتار می‌دهد
همسر شما مثل گذشته از برنامه‌ها اشتراک‌گذاری که بر روی هر دو دستگاهتان نصب‌شده استفاده نمی‌کند؛ استفاده از دستگاه‌ها و اکانت های مشترک را کنار گذاشته و برای خود اکانت های خصوصی ایجاد کرده است. تاریخچه مرورگر بر روی گوشی همراه یا سیستم کامپیوتری مشترکتان را هرروز پاک می‌کند.

9- فراموش‌کار شده است
همسر شما تا پیش‌ازاین تمام خاطرات کوچک و بزرگ و مناسبت‌ها را به یاد داشت، اما به یک‌باره فراموش‌کار شده است و دیگر این مناسبت‌ها و خاطرات برای او اهمیتی ندارد.

10- از کار کردن بیش‌ازاندازه شما ناراحت نمی‌شود
اصولاً زن‌ها از کار کردن مردها شکایت دارند و از اینکه همسرشان تا آخر شب در دفتر کار مشغول باشد گلایه می‌کنند. اما اگر همسر شما به یک‌باره تغییر رویه داده است و دیگر نسبت به‌اضافه کاری شما شکایت نمی‌کند و دوست ندارد ساعت بیشتری با شما بگذراند؛ به‌احتمال‌زیاد از شما دلسرد شده و سرش را جای دیگری گرم کرده است.

این علائم در برخی موارد می‌تواند نشانه‌ای از خیانت زنان و حالات آن‌ها بعد از خیانت باشد. زنان موجودات بسیار احساسی هستند و در صورت که در رابطه کنونی خود، عشق، محبت، احترام و توجه‌های لازم را دریافت کنند به‌هیچ‌وجه خیانت نمی‌کنند. روابط زناشویی بسیار شکننده است و به مراقبت نیاز دارد، بنابراین سعی کنید به زندگی مشترک و روابطتان بیشتر اهمیت دهید تا گرفتار مشکلاتی مانند خیانت نشوید.