علائم و نشانه‌های خیانت مردان

خیانت مردان

علائم و نشانه‌های خیانت مردان

علائم و نشانه‌های خیانت مردان 750 432 ارمغان رشد

“عشق چشم عاشق را کور می‌کند”؛ همه‌ی ما این جمله معروف را شنیده‌ایم. اگر در زندگی خود عاشق شده‌اید و یا یک فرد عاشق را از نزدیک دیده باشید صد در صد به درست بودن این جمله ایمان می‌آورید. وقتی انسان عاشق می‌شود؛ ممکن است بسیاری از رفتارهای نادرست و اشتباه طرف مقابل را نبیند و به‌اصطلاح کور شود، بنابراین این رابطه اندکی خطرناک بوده و ممکن است به فرد آسیب بزند.

در این مطلب می‌خواهیم در مورد نشانه‌های خیانت مردان حرف بزنیم؛ نشانه‌هایی که ممکن است به‌وفور در زندگی وجود داشته باشند و از چشمِ عاشق یک زن پنهان بمانند. درصورتی‌که در رفتار همسرتان تغییر ناگهانی مشاهده کردید و بیشتر این علائم و رفتارها را در همسر خود دید، بهتر است کمی واقع‌بین‌تر به زندگی خود نگاه کنید و منطقی‌تر باشید.

در هر جامعه‌ای ممکن است تعدادی از روابط به طلاق منجر شود و خیانت یکی از دلایل اصلی طلاق است. بنابراین اگر در زندگی خود دچار مشکل شده‌اید و یا همسرتان رفتارهای عجیب و تازه‌ای از خود بروز می‌دهد، بهتر است با نشانه‌های خیانت مردان آشنا شوید، تا علت تغییر رفتار او را کشف کنید.

1- بعد از زنگ خوردن گوشی همراهش همیشه این جمله را می‌گوید: رئیس و همکارم بود.
اگر همسر شما در استفاده از گوشی همراهش مخفیانه و مشکوک عمل می‌کند و یا با احتیاط از لپ‌تاپ خود استفاده می‌کند، ممکن است چیزی برای پنهان کردن داشته باشد. شاید همسر شما یک سیم‌کارت پنهانی دیگر برای این روابط خود تهیه کرده است. بنابراین رفتار مشکوک در مورد استفاده از گوشی همراه می‌تواند یکی از نشانه‌های خیانت در مردان باشد؛ البته این قضیه در همه مردان صدق نمی‌کند.

خیانت مردان

2- ممکن است یک سیم‌کارت جدید خریده باشد و یا چند حساب تلگرام، اینستاگرام و یا فیس‌بوک داشته باشد.
اگر همسرتان باوجود مشغله‌های کاری وقت زیادی را در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی می‌گذراند و چند حساب اینستاگرام و فیسبوک دارد؛ ممکن است از این راه در حال خیانت کردن به صورت مجازی بوده و یا با عشق قدیمی و سابق خود در تماس باشد.

3- هیچ‌وقت به شما نمی‌گوید کجا می‌رود؛ اما همیشه دوست دارد از جزئیات کار شما باخبر باشد.
وقتی همسرتان در مورد کارها و جاهایی که می‌رود به شما اطلاع نمی‌دهد؛ ممکن است نسبت به زندگی خود بی‌وفا شده باشد (مثلاً وقتی شب‌ها دیر می‌آید و به شما اطلاع نمی‌دهد). این افراد برای پنهان کردن روابط خود دوست دارند از رفت‌وآمد شما مطلع شوند تا شما به صورت اتفاقی آن‌ها را با معشوقه شان نبینید.

4- عطر جدید می‌زند و طرز لباس پوشیدن متفاوت شده است.
آراستگی و خوش‌بو بودن از نشانه‌های یک مرد جنتلمن است؛ اما اگر همسر شما در طول هفته زمان زیادی را به عطر زدن و خوشبو شدن اختصاص نمی‌داد و ناگهان تغییر رویه داده و از لباس‌های نو، عطر و اودکلن استفاده می‌کند ممکن است چیزی برای پنهان کردن داشته باشد. به‌عنوان مثال، اگر شریک زندگی‌تان به طور معمول لباس ورزشی و اسپورت می‌پوشید، اما ناگهان شروع به پوشیدن لباس‌های رسمی و شیک‌تر کرده است، این اتفاق ممکن است نشانه‌ای از خیانت باشد.

5- صورت حساب‌های پنهان دارد.
گاهی اوقات با رسیدها و صورت حساب‌های رستوران، کافه، هتل و … مواجه می‌شوید که از هیچ کدام مطلع نیستید. این صورت حساب‌های پنهانی می‌توانند نشانه‌هایی از وقت گذرانی همسرتان با یک فرد دیگر باشد. گاهی اوقات این نشانه‌ها در خودروی همسرتان وجود دارند، مثل عطر زنانه و یا یک لوازم آرایشی که روی صندلی جا مانده است.

خیانت مردان

6- همیشه سردرد دارد.
هرگونه تغییر رفتار در اتاق‌خواب می‌تواند نشانه خطرناکی در زندگی مشترک باشد. این مسئله ممکن است خیانت، سرد شدن از زندگی یا هر مشکل دیگری را نشان دهد؛ به‌هرحال باید آن را حل کنید. برخی مردان وقتی از طریق شخص دیگری میل جنسی خود را تأمین می‌کنند؛ دیگر نسبت به همسرشان میل جنسی ندارند و همیشه با بهانه‌هایی مانند سردرد زودتر می‌خوابند و ارتباط جنسی برقرار نمی‌کنند. این تغییر رفتار ممکن است یکی از دلایل خیانت باشد.

7- در طول روز از شما فاصله می‌گیرد.
اگر همسرتان به‌یک‌باره دچار تغییر رفتار شده و دیگر شما را نوازش نمی‌کند؛ دست شما را نمی‌گیرد و یا کنار شما نمی‌نشیند ممکن است محبت خود را جای دیگری خرج می کند. البته در بعضی مواقع این رفتار و سردی او دلیل خاص و آشکاری دارد.

8- اغلب ساکت است و مثل قبل ابراز احساسات نمی‌کند.
وقتی مردی نیاز عاطفی خود را از جای دیگر ارضا می‌کند و عواطف خود را برای فرد دیگری سرمایه‌گذاری می‌کند، ازنظر احساسی نسبت به همسرش سرد می‌شود. اگر اخلاق همسرتان تغییر کرده است، دیگر جمله دوستت دارم را به زبان نمی‌آورد، با شوق و علاقه با شما حرف نمی‌زند و یا همیشه ساکت است ممکن است نیازهای عاطفی خود را در جای دیگری رفع می‌کند. این مشکل اگر نشانه خیانت نباشد، به طور یقین مشکل جدی در رابطه را نشان می‌دهد که باید به‌سرعت حل شود.

9- به چشمانتان نگاه نمی‌کند.
اغلب مردانی که در رابطه خود با همسرشان دروغ می‌گویند و خیانت می‌کنند در زمان حرف زدن نمی‌توانند به چشمان همسرشان نگاه کنند.

10- در مورد روز خود حرف نمی‌زند.
اگر همسرتان فردی بود که بعد از گذراندن روز کاری تمام اتفاقات را برای شما تعریف می‌کرد و ناگهان در این رفتار او تغییری ایجاد شده و دیگر در مورد اتفاقات روز خود حرف نمی‌زند ممکن است فرد دیگری جای شما را گرفته و گوش شنوای حرف‌های او شده است.

خیانت مردان

11- ساعات کاری‌اش زیادتر شده است.
البته مردی که به دلیل سختی‌های زندگی بیشتر کار می‌کند مرد خیانت‌کاری نیست. اما اگر همسر شما به‌یک‌باره و بدون هیچ دلیلی زمان کار خود را زیادتر کرده و ساعت بیشتری را در بیرون از منزل می‌گذراند و کمتر به خانه می‌آید ممکن است با فرد دیگری در ارتباط بود و با او وقت گذرانی می‌کند.

12- رفتار همسرتان 180 درجه تغییر کرده است.
گاهی مهربان و خوش‌رفتار شدن ناگهانی و بی‌دلیل همسرتان، می‌تواند دلیلی برای پوشاندن حقایق باشد. اگر به‌طورکلی همسر جدی، کم‌حرف و توداری دارید، اما ناگهان تغییر رفتار داد، و بسیار ابراز محبت می‌کند ممکن است این کار را برای شک نکردن شما انجام می‌دهد و یا به دلیل خیانت، عذاب وجدان گرفته و قصد دارد جبران کند.

13- از شما ایراد می‌گیرد.
مردی که خیانت می‌کند با ایراد گرفتن از همسرش می‌تواند توجه او را پرت کند و بیشتر با معشوقه پنهانش در تماس باشد. اگر همسر شما به‌تازگی از هیکل و قیافه‌تان، نوع لباس پوشیدن و کارهای خانه ایراد می‌گیرد ممکن است با این کار می‌خواهد خیانت خود را پنهان کند. برخی از مردان که اخلاق مهربان‌تری دارند در صورت خیانت تغییر رفتار داده و بداخلاق‌تر می‌شوند.

14- بیش‌ازاندازه بر روابط شما حساس شده است.
وقتی مردی اهل خیانت کردن باشد به‌احتمال زیاد شکاک شده و تمام انسان‌ها را خیانت‌کار می‌بیند. در این صورت ممکن است نسبت به روابط، کارها و رفت‌وآمدهای شما مشکوک‌تر شده و شما را تحت‌فشار بگذارد.

15- به احساس خود اطمینان کنید اما دچار وسواس فکری نشوید.
احساسات ما از ذهن ناخودآگاه ما ظاهر می‌شوند و ممکن است حقایقی را حس کند که کاملاً واقعیت دارد. بنابراین اگر حس می‌کنید همسرتان رفتار متفاوتی نسبت به شما بروز می‌دهد و دیگر مثل سابق نیست و علائم و رفتارهای فوق در او مشهود است بهتر است در رفتار او بیشتر دقت کنید و با او دراین‌باره حرف بزنید. اگر شریک زندگی‌تان به شما علاقه دارد، سعی می‌کند در مورد این نگرانی‌ها با شما حرف بزند و این کار نشانه خوبی است. اما اگر برای گفت‌وگو و حل نگرانی‌ها تمایلی نشان نمی‌دهد به‌احتمال زیاد در حال خیانت کردن به شما است و از زندگی مشترکتان خسته شده است.