دربارۀ موسسه روانشناسی ارمغان رشد

ماموریت ما،

فراهم کردن فضایی حرفه ای، در دسترس، مقرون به صرفه و راحت است تا هر کسی که با چالشی در زندگی دست و پنجه نرم میکند بتواند در هر زمان و هر مکانی به متخصصین سلامت روان دسترسی داشته باشد. ما به شما کمک می کنیم راه حل هایی برای مشکلاتی که کیفیت زندگی شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، پیدا کنید. همکاران باتجربه ما خدماتی را به صورت آنلاین برای فارسی زبانان ارائه میکنند.

خدمات ما:

ارمغان رشد (کوچکاوی)، امکان دسترسی به روانشناسان آموزش دیده، با تجربه و مجرب را به صورت آنلاین در حوزه رواندرمانی تحلیلی فردی بزرگسال، کودک و نوجوان، زوج، خانواده و خدمات روانپزشکی فراهم میکند.

ما خدمات روان درمانی و مدیریت دارو را به صورت آنلاین  ارائه می دهیم. در دسترس بودن این گزینه می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی ، از جمله: / دسترسی به اینترنت، شرایط شما و شرایط متخصص قرار گیرد . لطفا توجه داشته باشید: رواندرمانی آنلاین برای همه سنین یا انواع درمان های بهداشت روان مناسب نیست – درمانگر یا پزشک معالج شما این تصمیم را مطابق با بهترین روش ها و دستورالعمل های اخلاقی انجام می دهد.

داستان ما:

ارمغان رشد در سال 1396 با هدف ارائه خدمات روانشناسی در تهران ، منطقه ی 1 تاسیس شد. فعالیت ما با تمرکز اصلی بر رواندرمانی تحلیلی و روانکاوی  آغاز شد زیرا براساس سنت آموزشی خود باور داشتیم فعالیت ذهنی ناخودآگاه، افکار، احساسات و رفتارهای خودآگاه ما را تحت تاثیر قرار میدهد. در طی سالهای فعالیتمان و  افزایش رو به رشد نرخ مهاجرت و افزایش درخواست دریافت خدمات از سمت مهاجرین بر آن شدیم تا  خدمات خود را  اختصاصا تحت عنوان ارمغان کوچکاوی برای مهاجرین ارائه کنیم. ما در ارمغان کوچکاوی علاوه بر خدمات رواندرمانی آنلاین، به پژوهش، تالیف، ترجمه، تهیه پادکست و محتوای آموزشی میپردازیم تا بتوانیم هرچه بهتر، بیشتر و علمی تر کنار مهاجران و افراد با سودای مهاجرت قرار بگیریم.

 

رسانه های ما: